Pisi Linux 2.1 ATA ilk deneme

Kemal Sever
Katılım
: 09-05-2018
Mesajlar
: 13
26-11-2018 04:57 #1
-Pisi linux ekibine teşekkürler.
-Pisi Linux 2.1 ATA yı önce yükseltme yolu ile yüklemeyi denedim. 2 kez paket yöneticisinden, 2 kez konsol dan denedim olmadı. Paket yöneticisinden yarıda kaldı. Konsoldan tekrar başlatmada açılmadı.
-Sonra sıfırdan yükledim şu anda sorunsuz çalışıyor.
-İlerde sorun çıkarsa tekrar yazarım.
-İyi günler.

ERKAN IŞIK
Katılım
: 31-08-2017
Mesajlar
: 412
26-11-2018 20:05 #2
Pisi Linuxu kullandığınız için biz teşekkür ederiz. Kullanımız süresince çıkacak olan soruları burdan yazmaktan çekinmeyin lütfen, bu tarz kullanım hakkında yada sorun bildirimleriniz bizim için yol gösterici olmaktadır.

Nsc
Katılım
: 01-05-2018
Mesajlar
: 11
26-11-2018 21:20 #3
selam kolay gelsin, öncelikle Pisi linux ekibine teşekkürler.,
2.1 i sıfırdan kurdum . bu arada sanal makine değil direk diske kurdum. birkaç aksaklık yaşadım belki çözülür:
1-masaüstü simgeleri yok(bilgisayar belgeler vs), gelmedi  --> bu benim için  çok problem değil.. (klasör görünümü seçili iken) yada yeni kde böyleyse bilemiyeceğim.
2-pisilife deposu olarak github yenilenmesine rağmen gitHUB daki sayfanın read.me sinde pisilife-2 deposunun "gitLAB" adresi var o da güncel değil,
skype için hata aldığımda farkettim, depo linkini düzeltip (sudo pisi ar, lr,dr,rr,ur  ),(sudo pisi em skypeforlinux) kurduğumda ise  skype  kuruldu görünüyor.
çalıştırıyorum çalışır gibi görünüp kendiliğinden kapanıyor sistem izleyici den de baktım skype çalışmıyor. (bu arada sistem de pisi it -c system.devel , kurulu)(pisi check, pisi dc, pisi rdb hepsini uyguladım)
bunlar bazıları, programlama ile ilgili bir kaç konu daha var ama şimdilik direk sourcelardan binarylerinden kullanıyorum. (IDEA, Pycharm, Java 11 gibi) .
diğer türlü güzel  çalışıyor.
sadece iletmek istedim, Pisilinux ekibine tekrar tekrar teşekkür ederim, kolay gelsin iyi günler

Ali Cengiz Kurt
Katılım
: 23-12-2017
Mesajlar
: 49
27-11-2018 03:53 #4
Masaüstünü yapılandır penceresinde KonuM seçim ve Bir Dizin Belirt kutucuğunu şaretleyip Desktop u veya başka bir dizini seçin.Bende öyle.

Nsc
Katılım
: 01-05-2018
Mesajlar
: 11
28-11-2018 03:01 #5
  Dediğiniz işlemi yapmıştım,  benim beklentim, masaüstünde home, belgeler, çöp kutusu gibi  vb.sistem öğelerinin gelmemesi idi,
  hani bunları hazır görmek isteyen olursa maksatlı, yoksa kendi eklediğim dosyalar görünüyor.
bu arada skype hala çalışmıyor...
Wifi ise bazen bağlantıyı kapatıp açtığımda tekrar şifre isteyebiliyor, sistemde ağ ayarlarında kayıtlı olmasına rağmen.

söylediklerim tespit amaçlı olup Erkan beyin dediği gibi maksat Pisilinux un hem gelişmesi hem yaygınlaşması..
Yine, kendi vakit ve imkanlarından fedakarlık ederek, maddi bir karşılığı olmadan Pisilinux u bugünlere getiren tüm arkadaşlara  Çok çok Teşekkürler.
kolay gelsin,


selahattin bucak
Katılım
: 03-06-2018
Mesajlar
: 169
28-11-2018 19:57 #6
arkadaşlar yukardaki arkadaşların değindiği gibi bende konsol ve paket yöneticisinden defalarca indirmeme rağmen paketleri indiriyor yükseltmelere geçince hata veriyor
lunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-vp9dec.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-interleave.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-speexdec.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-amrparse.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gstreamer-1.0/presets/GstIirEqualizer3Bands.prs sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-taginject.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/sk/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpsirenpay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpdtmfsrc.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstimagefreeze.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-id3demux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-alpha.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-multifile.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-equalizer-3bands.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-vp8enc.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-wavpackparse.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-video4linux2.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-flvmux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/ru/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgsticydemux.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-equalizer-10bands.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstossaudio.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpvrawdepay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/az/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstmultipart.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-speex.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-webmmux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstjpeg.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-osssink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-aasink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-osxvideo.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-navseek.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstmultifile.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-flacdec.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstpng.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpjpegpay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/sv/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtprtxqueue.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpmp2tdepay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-multipartdemux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/ro/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-dv1394src.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-qtmoovrecover.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpjitterbuffer.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-pulsesink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpmp4adepay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-smpte.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-avidemux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rganalysis.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-spectrum.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/it/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-splitmuxsink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-autoaudiosink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-alphacolor.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-rtp.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-audiokaraoke.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-iirequalizer.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-spectrum.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-revtv.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-flacenc.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpj2kpay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
gst-plugins-good-next için kaldırma sonrası işlemler çalıştırılıyor
DEBUG: Kaldırma sonrası işleyicileri çağrılıyor
Program sonlandırıldı.
Betik hatası: tr.org.pardus.comar.IOError: (2, 'No such file or directory', '/etc/ld.so.conf.d/nvidia64.conf')
Genel yardım için lütfen 'pisi help' komutunu kullanınız.


selahattin bucak
Katılım
: 03-06-2018
Mesajlar
: 169
28-11-2018 20:00 #7
arkadaşlar yukardaki arkadaşların değindiği gibi bende konsol ve paket yöneticisinden defalarca indirmeme rağmen paketleri indiriyor yükseltmelere geçince hata veriyor
lunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-vp9dec.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-interleave.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-speexdec.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-amrparse.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gstreamer-1.0/presets/GstIirEqualizer3Bands.prs sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-taginject.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/sk/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpsirenpay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpdtmfsrc.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstimagefreeze.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-id3demux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-alpha.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-multifile.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-equalizer-3bands.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-vp8enc.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-wavpackparse.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-video4linux2.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-flvmux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/ru/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgsticydemux.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-equalizer-10bands.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstossaudio.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpvrawdepay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/az/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstmultipart.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-speex.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-webmmux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstjpeg.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-osssink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-aasink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-osxvideo.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-navseek.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstmultifile.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-flacdec.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/lib/gstreamer-1.0/libgstpng.so sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpjpegpay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/sv/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtprtxqueue.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpmp2tdepay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-multipartdemux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/ro/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-dv1394src.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-qtmoovrecover.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpjitterbuffer.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-pulsesink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpmp4adepay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-smpte.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-avidemux.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rganalysis.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-spectrum.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/locale/it/LC_MESSAGES/gst-plugins-good-1.0.mo sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-splitmuxsink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-autoaudiosink.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-alphacolor.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-plugin-rtp.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-audiokaraoke.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-iirequalizer.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-spectrum.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-revtv.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-flacenc.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
Kurulmuş dosya /usr/share/gtk-doc/html/gst-plugins-good-plugins-1.0/gst-plugins-good-plugins-rtpj2kpay.html sistemde bulunamadı (Muhtemelen elle sildiniz).
gst-plugins-good-next için kaldırma sonrası işlemler çalıştırılıyor
DEBUG: Kaldırma sonrası işleyicileri çağrılıyor
Program sonlandırıldı.
Betik hatası: tr.org.pardus.comar.IOError: (2, 'No such file or directory', '/etc/ld.so.conf.d/nvidia64.conf')
Genel yardım için lütfen 'pisi help' komutunu kullanınız.


Kemal Sever
Katılım
: 09-05-2018
Mesajlar
: 13
29-11-2018 07:10 #8
-2.0 kullanırken de vardı. Klavyeden ses açar veya kapatırken hoparlör logosu ekranın ortasında takılı kalıyor. Yeniden başlatmadan hiç bir işlem yapılmıyor. Bu sorun Pardus un 17 sürümlerinde de oluyor.
-Ayrıca; flash belleğe kurmak isteiyorum ama, kurulumda sıkıntı yok. Fakat  açılış ekranında kalıyor. Gurubun diğer sistemi açılıyor, onda sorun olmuyor. Milislinux, Pardus ve Fux u denedim açılıyor.
-Bende güncellemede bir sıkıntı yaşanmadı.
-Kolay gelsin. İyi günler.
scrollup