: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
: /home/pisilinux/domains/pisilinux.org/private_html/External/Starting/Autoload/MyDefines.php
: 2
Pisi Linux - Özgürlük Şimdi Başladı
SORU: Pisi Kurulum Paketi Nasıl Oluşturulur
  • 11-10-2018 15:58
    Övünç TÜRKER
    Selam gençler, ben PisiLinux'u için tek tıkla kurulan Nvidia ekran kartı sürücüsü paketi yapmak istiyorum.
    Bu .pisi uzantılı dosyaları nasıl derliyorsunuz ? Emek verip bu işi başarmak istiyorum.
    Tek çözdüğüm zip uzantısı ile .pisi eklemek.
  • 11-10-2018 16:43
    Ali Cengiz Kurt
    github.com/pisilinux adrtesimizde inşa dosyalarımız var yine aynı sayfada wiki altında paketleme belgeleri var.Normalde kurduğunuz nvidia driverlerin paketleri mevcut.Mesela ben 340.96 yı kullanıyorum xorg-video-nvidia340 module-nvidia340 olarak iki paket halinde.yeni driverler içinse current pisi paketleri kullanılıyor.İnceleyin.slack programı ile pisi kanalımızda mevcut oraya bekleriz.
  • 11-10-2018 16:51
    Övünç TÜRKER

Find your Slack workspace
    kısmı e posta istiyor. Galiba burada pisiye ait bir e-posta giricem.
    daha fazla yardımcı olursanız sevinirim.

• 11-10-2018 16:56
    Övünç TÜRKER
    instagram hesabınız varsa onun üzerinden konuşalım.
    instagram: playerpicasso
    https://www.instagram.com/playerpicasso/
  • 11-10-2018 17:10
    Övünç TÜRKER
    If you have an @pisilinux.org, @mcansozeri.com, @2ndquadrant.com, @coproductivity.com, @sarpkaya.net, @erdiyurdakul.com, @cimeyil.com, @mit.tc, @bil.omu.edu.tr, or @globalapi.design email address, you can create an account.

Bende bu tarz uzantılı bir e-posta yok
  • 11-10-2018 17:49
    Övünç TÜRKER
    Slack girmeme yardım et başka bir şey istemicem söz ^^
  • 12-10-2018 11:58
    Övünç TÜRKER
    Kötü bir algı mı yarattım ? Yoksa pisi ekibi meşgul olduğu için yardımcı olamıyor mu ?
  • 12-10-2018 12:09
    Kamil Atlı
    slm..
    [email protected] adresine talebinizi mail olarak atın, slack davetiyesi gönderelim.. :)
    normalde, bu foruma bir süreden beri  yeni üye olan herkese slack davetiyesi otomatik gönderiliyor; fakat belliki siz eskiden beri üyesiniz, ondan aksamış..

• 12-10-2018 12:53
    Sami BABAT
    Hala alamadiysaniz davet, kendinizi davet edin. Link: http://samibabat.com/apps/slack/invite/
  • 12-10-2018 14:41
    Övünç TÜRKER
    "normalde, bu foruma bir süreden beri  yeni üye olan herkese slack davetiyesi otomatik gönderiliyor; fakat belliki siz eskiden beri üyesiniz, ondan aksamış.."
    Bu bilgiden haberdarım. E-postamı kontrol ettiğim zaman böyle bir davet yoktu. Büyük ihtimal bu uygulama başlamadan önce üye oldum.
    İlginiz için teşekkür ederim gençler.