: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
: /home/pisilinux/domains/pisilinux.org/private_html/External/Starting/Autoload/MyDefines.php
: 2
Pisi Linux - Özgürlük Şimdi Başladı
SORU: Driverleri ve Bazı YAzılımları nasıl kurarım ?
  • 29-08-2018 20:29
    Barış Aydın
    Merhabalar , Benim sorunum şu acaba HP laserjet P1102 yazıcımın driverlerini nasıl kurarım? Nvidia ekran kartımın driverini ayrıca ubuntuda ki gibi kurmam gerekiyor mu ayrıca discord denilen yazılımı yüklemek istiyorum linux desteği var ancak pisi linux yazılım çiftliğinde yok internetten indirince de .run halinde iniyor ve kurulmuyor Pisi Linuxu tam olarak bugün kurdum ve ne yapacağımı bilmiyorum çok kısıtlı kaynak var bana yardımcı olursanız çok sevinirim . Ek olarakta pencerelerin sallanması gibi ayarlar nerelerden yapılıyor nu da yazarsanız çok mutlu olacağım.
  • 31-08-2018 02:58
    ERKAN IŞIK
    Selam 
    hplib paketini kurduğunuzda yazıcınızı tanıtabilirsiniz

.run paketleri direk çalışan paketlerdir, konsol ekranından ./paketadı.run dediğinizde çalışması lazım, bir hata verirse komutu yazdığınız konsol ekranında hatayıda yazar burdan bize ile iletebilirsiniz.

pencere sallanma ve diğer efektleri başlat->sistem ayarları->çalışma alanı davranışı->masaüstü efektleri bölümünden yapabilirsiniz.