: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
: /home/pisilinux/domains/pisilinux.org/private_html/External/Starting/Autoload/MyDefines.php
: 2
Pisi Linux - Özgürlük Şimdi Başladı
SORU: Google earth
  • 24-08-2018 07:00
    selahattin bucak
    Arkadaşlar daha önceki sürümlerde vede Groni nin verdiği github daki son halini bilgisayara indirip sonrasında konsoldan pisi bi vererek derlemesini yapıp bilgisayarımıza kurulumu başarıyla yapıp kullanmaya başlıyorduk fakat şimdi pisi 2.0 de aynı yöntemle kurulum yapmaya çalışıyorum fakat dosya eksik ibaresiyle uyarı veriyor bu soruna bir el atarmısınız.
  • 24-08-2018 18:22
    ERKAN IŞIK
    Selam konsoldan 
    sudo pisi bi -dvy https://raw.githubusercontent.com/pisilinux/pisilife-2/master/google-earth/pspec.xml komutunu vererek pisi paketinin oluşmasını sağladım 
    sudo pisi it google-earth-7.3.1.4507-3-p2-x86_64.pisi diyerek kurulumunu yaptım
    Bağımlılıkları sağlamak için aşağıdaki paketler kurulacaktır:
    fontconfig-32bit  freetype-32bit  mesa-glu-32bit 
    Devam etmek istiyor musunuz? (evet/hayır)e
    Aşağıdaki paketler kurulacak:
    fontconfig-32bit  freetype-32bit  libpng-32bit  libutil-linux-32bit  mesa-glu-32bit
    Paket(ler)in toplam boyu: 930.00 KB
    Bağımlılıklar yüzünden ek paketler var. Devam etmek istiyor musunuz? (evet/hayır)e

diyerek eksik paketleride kurdum 

• 28-08-2018 07:42
    selahattin bucak
    Google earth verdiğiniz şekilde yükledim açılıyor fakat ekran sol taraftaki arama ve diğer opsiyon lar yani katmanlar  açılıyor fakat ortadaki dünya haritası gözükmüyor bir eksik yükleme yapıyor olabilir.Çünkü bir öncekii sürüm olan 1.2 dede Google earth kullanmıştım aynı bilgisayarda
  • 06-09-2018 09:21
    Ali Cengiz Kurt
    Ekran kartı sürücüsünün yüklü olması gerekiyor.