scrollup
Pisilinux logo

Wine ile oyun kurulumunda hata alıyorum

selahattin bucak
27-02-2020 23:20 #1
[email protected]: ~ $ ^C [email protected]: ~ $ cd /home/selahattin/İndirilenler [email protected]: İndirilenler $ ^C cd '/home/selahattin/İndirilenler/Assassin'''s Creed IV - Black Flag 1.07 [wWw.GamesTorrents.TV]' [email protected]: İndirilenler $ cd '/home/selahattin/İndirilenler/Assassin'''s Creed IV - Black Flag 1.07 [email protected]: Assassin's Creed IV - Black Flag 1.07 [wWw.GamesTorrents.TV] $ sudo mkdir Parola: mkdir: eksik işlenen Try 'mkdir --help' for more information. [email protected]: Assassin's Creed IV - Black Flag 1.07 [wWw.GamesTorrents.TV] $ sudo mkdir assassinscreed I [email protected]: Assassin's Creed IV - Black Flag 1.07 [wWw.GamesTorrents.TV] $ sudo mount rld-acr.iso /media/selahattin/assassinscreed IV-black flag 1 Parola: mount: bad usage Try 'mount --help' for more information. [email protected]: Assassin's Creed IV - Black Flag 1.07 [wWw.GamesTorrents.TV] $ sudo mount rld-acr.iso assassinscreed IV-black flag 1 mount: bad usage Try 'mount --help' for more information. [email protected]: Assassin's Creed IV - Black Flag 1.07 [wWw.GamesTorrents.TV] $
ERKAN IŞIK
28-02-2020 12:20 #2
wine ile değil playonlinux ile deneyin, oyun windowsda dahi sorunlu yalnız sisteminizin kaldırabileceğinden ve ekran kartınızın sürücüsünün yüklü olduğuna emin olun. 
selahattin bucak
29-02-2020 15:51 #3
Merhaba Erkan Bey

Sizin daha önceki yazılarınızın birnde Assassins Creed 1 oyununu wine ile kurulabileceği ile ilgili Wiki belgelerinde bir yazınıza istinaden denemek istedim aynı yönergeleri yazmama rağmen bir türlü kurulum olmadıi.İso uzantılı dosyayı Playonlinux ile kurabilirmiyim yoksa exe olarak indirmem gerek.Birde benim bilgisayarda Dolphin dosya açtığımda sol tarafta alt alta yazan Ev dizin,root,çöp yazıyor orda kök eksik gosteriyor neden acaba.
ERKAN IŞIK
01-03-2020 14:48 #4
isoyu açmanız lazım önce zipli dosya gibi düşünün,  dolphinde ise device kısmında kök dizin