: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
: /home/pisilinux/domains/pisilinux.org/private_html/External/Starting/Autoload/MyDefines.php
: 2
Pisi Linux - Özgürlük Şimdi Başladı
SORU: Akis-Elekronikn imza-Uyap Pisi paketlerinin aciliyeti ve önemi
  • 16-07-2018 07:14
    Hüseyin Durmaz

Merhabalar.

Akisklart-Elektronik İmza ve Uyap programlarının; ne kadar önemli oilduğunu ve çok yogun bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanıldığını daha önce belirtmiştim.
    Anlaşılan o ki bınun önemi anlaşılmadığından hiç ele alınmamış.Lütfen bu bprogramları ,bir araştırın.O zaman önemini ve aciliyetini çok iyi anlayacaksınız.
    Bu nedenle ; bu programların;pisi paketlerinin bir an önce yapılmasını talep ve rica ediyorum.Herkese iyi çalışmalar..

16.07.2018
                                                                                                                                                         Av.hüseyin   Durmaz.
  • 16-07-2018 07:18
    ERKAN IŞIK
    öneriniz dikkate alındı ve yapılacalar arasında, yaz döneminde olduğumuzda ilgilenen sayısı baya bir azaldığı için her isteğe yetişemiyoruz zaman içinde uyap uygulamarıda program listemizde olacaktır.
  • 16-07-2018 11:23
    Ali Cengiz Kurt
    1.2 için pisilife depoya girmiş.Alihan Öztürk yapmış.
  • 17-07-2018 07:54
    Hüseyin Durmaz
    İlginize teşekkür ederim.İyi çalışmalar dilerim.
  • 19-07-2018 07:33
    Hüseyin Durmaz
    Merhaba;
    Ali Cengiz Kurt Bey;
    Acaba;Akis-Elektronik imza  ve Uyap pisi paketlerinin  bulunduğu; ve Alihan Öztürk Bey in yaptığı,pisilinux 1. 2  sürümünün piisilife depo adresinin linkini yazabilirmisiniz?
    Ben epey araştırdım ama bulamadım. Teşekkürler ve iyi günler dilerim..