: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE
: /home/pisilinux/domains/pisilinux.org/private_html/External/Starting/Autoload/MyDefines.php
: 2
Pisi Linux - Özgürlük Şimdi Başladı
SORU: Eski Pisi Linux kullancılara çağrı
  • 01-07-2018 15:53
    selahattin bucak
    Arkadaşlar dikkatimi çeken bir şey oldu daha önceki pardus ve sonraki Pisi linux 1.0 ve 1.2 gibi yoğun bir forum takipçisi göremiyorum nerde o eski arkadaşlar.Her zaman o kadar yoğun geçerdiki en ufak bir ihtiyaç halinde hemen biri devreye girerdi.
  • 01-07-2018 16:16
    ERKAN IŞIK
    sunucularda yaşadığımız bazı sorunlardan ve 2.0ı geç çıkardığımızdan dolayı bazı arkadaşların uzaklaşmasından kaynaklanıyor, sitemiz bir süre kapalı kalınca proje sonlandı zannedildi herhalde :), sizler bırakmadığınız sürece bizler buralardayız.
  • 18-07-2018 09:40
    Mustafa ŞEN
    2005'ten, yani ilk Pardustan bu yana Pisi kullanıyorum. Yalnızca 2016'da Pisi'de gelişme durduğunda bir süre Linux Mint kullandım, sonra Pisi 2.0  stabil çıkar çıkmaz pisi'ye döndüm ve o'nunla devam ediyorum. Kullanılamaz olana kadar da devam edeceğim...
  • 23-07-2018 17:26
    EYÜP KIRBIYIK
    bu konunun yeri burasımı bilmiyorum  hatalı isem özür dilerim   yaşım 63 emekli birisiyim :   pisi linux ailesine çalışmalarından dolayı binlerce kere teşekkürleimi sunarım ben teferruatlı bilgim olmamasına rağmen pisi linux kullanmaya özen gösteriyorum    BENİM BİR  MAZURATIM VAR  İLK AÇILIŞTA WİFİ OTOMATİKMAN  etkinleşmiyor her defasında manuel olarak bağlamam gerekiyor.2,0 dan önceki kurulumlarda etkinleştiriyordu. acaba bir bendemi böyle genel bir durummu    saygılarımı sunarım arkadaşlar kolay gelsin 
  • 23-08-2018 05:45
    selahattin bucak
    Evet arkadaşım haklısın daha önceki sürümlerde wifi otomatik bağlanıyordu hatta forumun birinde otomatik bağlanmıyorsa onınla ilgili forumda bilgi vardı bu kadar forumlara baktım bulamadım.