scrollup
Pisilinux logo

Sitedeki sorun

RAMAZAN KARABINAR
20-12-2019 08:21 #1
Pisi Linux sitesindeki sorunlar çok. Önce sayfa genelde ingilizce açılıyor. İkincisi, Soru cevap bölümünde görünüm seç yazısından sonra forum ya da soru cevap bölümünü seçtikten sonra sayfa donuyor. Seçim hiç bir işe yaramadığı gibi geri dönüşte yapmıyor. sayfa bomboş Hem Mobilde böyle hem de PC den açınca böyle düzeltilmesi lazım yoksa site daha acemi hazırlanış döneminde kendisini geliştirememiş. Ayrıca Forum da arama bölümü yok komple sitede arama yapıyor o da boşa gidiyor. Forua girmek için başka tarayıcı kurmak zorunda kaldım
ERKAN IŞIK
20-12-2019 12:36 #2
Merhaba.
1) Sitedeki dil tarayınızla ilgili, tarayıcınız ingilizceyse site ingilizce gelir
2) forum kısmındaki hata bildiriminiz için teşekkürler, sorun giderildi. arama konusunda haklısınız en kısa zamanda düzelteceğiz
RAMAZAN KARABINAR
20-12-2019 12:38 #3
Sorun giderilmiş teşekkürler

RAMAZAN KARABINAR
20-12-2019 14:30 #4
sitedeki konu başlıkları görünüyor ama üzerini tıklayınca içeriklri ve alt başlıkları gözükmüyor bilginize
ERKAN IŞIK
22-12-2019 14:44 #5
o sorunda giderildi :)
selahattin bucak
22-12-2019 18:23 #6
Arkadaşlar sorun giderildi derken bende sorun hala devam ediyor burada Pisi linux google den açınca herkesin kendi sorununa göre arama yaptırınca tekrar ana ekrana düşüyor arama yapıyor gibi yapıyor ama herzaman ana ekrana dönüyor.
Baki TATAR
26-04-2020 18:40 #7

öncelikle tüm pisi linux ailesine hayırlı ramazanlar diliyorum. benim karşılaştığım sorun sitede ara kısmına aramak istediğim konuyu yazıp ara dediğimde ana giriş sayfasına atıyor, hiç bir sonuç çıkmıyor. sitede üzerinde konuşulan konuları da arattım sonuç yine aynı.